mezoterapia igłowa Białystok

Mezoterapia igłowa Białystok – rewitalizacja dla skóry

Gdyby ktoś chciał w skrócie opisać mezoterapię igłową Białystok, to musiałby powiedzieć, że ma się do czynienia z zabiegiem, którego głównym celem jest poprawa kondycji skóry. Wiele osób patrzy na niego poprzez pryzmat możliwości pozbycia się zmarszczek. To fakt, że po wykonaniu iniekcji, zmarszczki się spłycają. Jednak nie tylko taką możliwość jest w stanie zaoferować mezoterapia igłowa.

Zabieg na prawie całe ciało

Mezoterapia igłowa Białystok może być wykonana m.in. na twarz, szyję, dekolt, a także na dłonie. Nie można również zapomnieć o tym, że może ona być wykonana także na owłosioną część głowy. Chyba łatwiej byłoby wymienić, gdzie takiego zabiegu nie wolno robić, ponieważ tych miejsc jest zdecydowanie mniej. Wśród wskazań, jakie można wymienić, jeżeli chodzi o ten zabieg kosmetyczny, wymienia się:

  • odmłodzenie skóry,
  • przebarwienia,
  • cellulit,
  • blizny i rozstępy,
  • łysienie.

Istnieje również lista przeciwwskazań, kiedy mezoterapia nie może być wykonana. O nich to można dowiedzieć się na – https://www.drstawowska.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa, kiedy to zostanie wykonana konsultacja przez zabiegiem.

Co zawiera mezoterapia igłowa?

Za pomocą iniekcji, pod skórą zostają umieszczone preparaty, które mają m.in. działanie nawilżające. Co dokładnie można znaleźć w ich składzie? Mówiąc ogólnie – składniki aktywne. Wśród nich można znaleźć kwas hialuronowy. Jego zadaniem jest m.in. poprawa funkcji białek strukturalnych, jakie znaleźć można w skórze. Ciekawostką jest to, że kwas należy do jednych z najliczniej używanych. To także witamina E, która uważana jest za jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Odpowiedzialna jest za ochronę skóry przed wolnymi rodnikami. W składzie znaleźć można również koenzym Q10, który odpowiedzialny jest za ochronę skóry przed starzeniem się, wygładzając ją.