powiększanie ust Białystok

Powiększanie ust – czemu warto wykonać ten zabieg?

Obecnie korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej jest bardzo popularne, jednak dobrze jest wykonywać je w renomowanych klinikach. Dzięki temu będzie pewność, że sprzęt użyty do danego zabiegu jest idealnie zabezpieczony, a osoba, która wykonuje zabieg, ma duże doświadczenie i wiedzę na ten temat. 

Powiększanie ust Białystok – czemu warto skorzystać?

Przede wszystkim jest to zabieg, który pozwala skorygować różnego rodzaju niechciane proporcje ust lub ich kształt. W dodatku powiększanie ust:

  • poprawia kolor,
  • jest wykonywany w sterylnych warunkach,
  • małoinwazyjny.

Dobrze jest też wspomnieć, że do tego zabiegu nie trzeba się szczególnie przygotowywać, jednak tuż po wykonaniu zabiegu zalecane jest to, aby nie korzystać z solarium, basenu, czy siłowni przez przynajmniej 24 godziny, gdyż może pojawić się krwiak lub obrzęk.

powiększanie ust Białystok

Czy są jakieś przeciwwskazania do powiększania ust? 

Mimo iż powiększanie ust Białystok odbywa się renomowanej klinice, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, to odradza się wykonanie tego zabiegu między innymi kobietom w ciąży, osobom z chorobami nowotworowymi. Należy też pamiętać, że osoby, u których występuje opryszczka lub inna infekcja w okolicy ust, nie mogą przystąpić do zabiegu. Co ważne, to każdy pacjent przed przystąpieniem do powiększania ust musi wypełnić zgodnie z prawdą ankietę medyczną, dzięki której personel kliniki, będzie wiedział, czy dany pacjent może w danym dniu wykonać zabieg.

Dobrze jest też dodać, że cena za tego rodzaju zabieg zależy od tego, ile preparatu zostanie zużyte do wypełnienia ust. Co więcej, to zabieg ten można powtórzyć po dwunastu miesiącach, wówczas można wybrać tę samą ilość preparatu lub da się też zwiększyć jego zawartość. Warto wspomnieć, że powiększanie ust pomaga również w ich nawilżeniu, co sprawia, że usta są cały czas chronione i nie potrzebują żadnych dodatkowych kosmetyków do codziennej pielęgnacji.