green-house-seeds-nasiona

Ceniony producent nasion konopi

Uprawa nasion konopi jest w Polsce zabroniona. Nie ma mowy o hodowli do celów kolekcjonerskich, czy też zakupie topów marihuany w sklepie. Pamiętajmy o tym, że nasiona są żeńskie, a rośliny feminizowane. Ponadto, nasiona nie mają THC. Trudno jest mówić o nasionach, nie wspominając o uprawie. W krajach, gdzie jest to legalne, sporym uznaniem cieszy się producent Green House Seeds. Działa on na rynku już od wielu lat i doskonale wie, jak sprostać wymogom odbiorców. Czym cechuje się GHS? O czym warto wiedzieć? Jakie odmiany marihuany są najbardziej cenione? Kiedy powstała ta firma? Co znajdziemy w ofercie?

Green House Seeds

green-house-seeds
nasiona green house seeds znaleźć można w sklepie Nasiona Marihuany

Nie zapominajmy o tym, że aktualnie Green House Seeds jest jednym z najbardziej cenionych producentów wśród miłośników nasion konopi. Nikogo nie dziwi ten fakt, gdyż nasiona tej marki był nagradzane już dziesiątki razy na imprezach typu High Times Cannabis Cup. Cenione trofeum, czyli Highlife Cup, firma wygrała aż kilkanaście razy. Oficjalnie działalność rozpoczęła się w 1995 roku. Gama oferowanych nasion konopi jest niezwykle ciekawa i szeroka. Kolekcjonerzy mogą postawić na takie wyroby, jakie są wynikiem wielu badań i podróży w odległe zakątki świata.

Producent nasion marihuany

Okazuje się, że Green House Seeds to prężnie rozwijająca się marka. Sukces wiąże się z atrakcyjnymi cenami i wysoką jakością. Pierwsze wyroby zaprezentowana na konkursie Cannabis Cup. Wtedy legendarne odmiany White Rhino, White Widow i Great White Shark ujrzały światło dzienne. Sporą rolę odegrał tutaj wspólnik założyciela, czyli Shantibaba. Był on głównym breederem i stworzył niezwykle cenione nasiona konopi. Niestety drogi Arjana Roskama i Shantibaby rozeszły się wtedy, gdy założyciel nalegał na produkcję nasion feminizowanych. Wspólnik nie wyraził na to zgody i odszedł z firmy, zakładając swoją działalność – Mr Nice Seedback. Nie każdy wie, że o Green House Seed krąży sporo nieprzychylnych plotej. Jednakże faktem jest, że nasiona bronią się same, a klienci doceniają szeroki asortyment. Aktualnie sporym uznaniem cieszą się przykładowo Lemon haze, A.M.S., Exodus Cheese, czy Big Bang Sutoflowering.