white widow

White Widow dla zdrowia

Odmiana White Widow to ulubieniec wszystkich fanów i zyskuje ich coraz większą rzeszę na całym świecie. Ma ciekawy smak z nutami brzoskwini, skunksa, owoców i przypraw i naprawdę zrelaksuje, nie powodując uspokojenia. Świetnie nadaje się do użytku rano. White Widow to euforyczna, wręcz stymulująca odmiana, urzeczywistniająca każdą rzeczywistość, w której można żyć całkowicie wzmocnionym – w pozytywny sposób.

Dlaczego White Widow

white widow

Powszechnie uznawana za jedną z najpopularniejszych odmian marihuany na świecie – ponadto jest klasyfikowana genetycznie jako hybryda z lekką dominacją indica. Realistycznie rzecz biorąc, szczep w większości emituje doskonałą równowagę między sativą i indicą, z około 60% indicą i 40% sativa. Rośliny rodzicielskie White Widow dają jasne wyjaśnienie, dlaczego ta odmiana ma tak zrównoważoną energię, pierwotnie wywodzącą się z rodowitych ras południowoamerykańskich (sativa) i południowoindyjskich (indica).

Dzięki równowadze White Widow nie przedstawia typowych cech dla odmiany indica, które powodują zmęczenie czy letarg. Unikalny haj White Widow z tej strony, jest zazwyczaj optymistyczny i hipnotyzujący, a także relaksuje ciało, nie powodując, że umysł będzie chciał zasnąć.

Legenda dla zdrowia 

White Widow okazała się bardzo silną i pożądaną genetycznie odmianą, ze zrozumiałymi efektami silnego uderzenia pod względem siły i skuteczności terapeutycznej. Oczywiście odmiana konopi White Widow stała się legendarna dzięki ogromnej produkcji żywicy, ponieważ rutynowo osiąga poziom THC w zakresie 20-25% – wszystko to składa się na żywy kwiat, który oferuje wiele uzasadnionych korzyści leczniczych. 

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cierpią na: 

  • lęk 
  • stres 
  • zespół stresu pourazowego 
  • chroniczny ból 
  • depresję