nasiona marihuany outdoor

Nasiona marihuany outdoor – o czym warto wiedzieć?

Nasiona marihuany outdoor mają wiele zalet, dostęp do naturalnego światła i świeżego powietrza sprawia, że mogą one osiągać wysokie plony. Pewnym niebezpieczeństwem jest większe ryzyko rośliny na zachorowanie, dlatego trzeba dokonać wyboru odmian odpornych na działanie szkodników i pleśni.

Nasiona marihuany outdoor – zalety

Uprawiając nasiona marihuany outdoor, trzeba dokonać dokładnej selekcji, tylko wybór wysokiej jakości feminizowanych nasion przyniesie korzyści. Większość nasion konopi dostępna na rynku jest przeznaczona do uprawy indoor, nasiona marihuany outdoor muszą być szczególnie wytrzymałe, aby rosnąć w chłodniejszych, północnych warunkach geograficznych. Przeniesienie uprawy na wolną przestrzeń daje wiele zalet, należą do nich:

  •  dostęp do naturalnego światła i deszczu i powietrza zapobiegającego powstawaniu pleśni,
  •  większe plony,
  •  mniejsze nakłady pracy i mniej kosztowne.

Uprawa nasion marihuany outdoor związana jest jednak z innymi wyzwaniami, takimi jak nadmierne upały czy przymrozki.

Nasiona marihuany outdoor – wymagania klimatyczne

Po wyborze odpowiedniego miejsca na zewnątrz trzeba pamiętać, że nasiona marihuany outdoor z https://panpestka.pl/product-category/outdoor/ muszą mieć stabilną temperaturę i dobre nasłonecznienie. Temperatura powietrza powinna wynosić powyżej 12 stopni C, ale nie powinna przekraczać 30 stopni C. Miejsce musi być nasłonecznione przynajmniej 6-8 godzin, dlatego najlepiej, jeśli jest od strony południowej.