makijaż permanentny

Profesjonalny makijaż permanentny – Białystok

Makijaż permanentny to zabieg, w którym za pomocą specjalnie wykonanych igieł i urządzeń, pigment jest osadzany na wierzchniej, skórnej warstwie skóry. Ze względu na powierzchowną lokalizację pigmentu, z czasem będzie on stopniowo blaknąć, dlatego musisz być przygotowana na regularną pielęgnację brwi, oczu lub ust, jeśli chcesz zachować optymalne rezultaty. To, jak często należy odświeżać kolor, zależy od indywidualnego typu skóry, stylu życia, ogólnego stanu zdrowia i przyjmowania leków, a także od wielu innych czynników, o których poinformuje Cię lekarz prowadzący.

Zabieg makijażu permanentnego w Białymstoku

Przed zabiegiem w tym samym dniu lekarz przeprowadzi z Tobą dokładną rozmowę. Tutaj lekarz oceni możliwości, wysłucha oczekiwań co do wyniku i poinformuje, czy Państwa życzenia mogą zostać zrealizowane. W dniu zabiegu zostaniesz poproszony o wypełnienie i podpisanie kilku formularzy dotyczących Twojego stanu zdrowia i wszystkiego innego, co może mieć wpływ na przebieg zabiegu. W tym przypadku konieczne jest podanie lekarzowi pełnej, prawidłowej informacji, dla bezpieczeństwa zbliżającego się leczenia. Profesjonalnie zabieg makijażu permanentnego wykonasz w gabinecie: https://drstawowska.pl/makijaz-permanentny-bialystok,138.html.

Jak przebiega tworzenie makijażu permanentnego

makijaż permanentny

Przed rozpoczęciem zabiegu na obszar, który ma być poddany zabiegowi, zostanie nałożony krem znieczulający. Ten środek znieczulający powinien pozostać na skórze przez około 20-30 minut. Jeśli w życzeniach pojawią się jakieś poprawki, zostaną one naniesione i ponownie zostaniesz poproszony o ich zatwierdzenie. Leczenie rozpocznie się dopiero po zatwierdzeniu kształtu, a Ty i lekarz zgadzacie się, że jest to właściwy kształt dla Ciebie, biorąc pod uwagę kształt twarzy i strukturę kości. Następnie rozpoczyna się sam zabieg. Po zabiegu najprawdopodobniej będziesz mniej lub bardziej opuchnięta i zaczerwieniona w tym miejscu, a kolor zwykle będzie wydawał się ciemny. Obrzęk ustąpi w ciągu 1-2 dni, podobnie jak zaczerwienienie. W następnych dniach kolor staje się jednak jeszcze bardziej wyrazisty, jest to spowodowane po prostu procesem gojenia i utleniania się koloru, jak również tworzeniem się skorupy rany na tym obszarze.