uprawa nasion marihuany feminizowanych

Czym są nasiona marihuany feminizowane i jakie są ich zalety?

Przeglądając nasiona marihuany w celu znalezienia tych idealnych do hodowli, można spotkać mnóstwo różnych rodzajów. Jednym z najpopularniejszych są te feminizowane, które są wyłącznie żeńskie. To właśnie żeńskie nasiona gwarantują pąki bogate w takie kannabinoidy jak niezwykle wartościowe CBD. Brak męskich nasion uniemożliwia ich rozmnażanie, ale jednocześnie gwarantuje wartościowsze plony. Dlaczego warto sięgać po feminizowane nasiona? 

Nasiona marihuany feminizowane – rewolucja w uprawie konopi! 

Nasiona marihuany feminizowane są zmodyfikowane genetycznie w taki sposób, aby w niemal 100% zawierać nasiona płci żeńskiej. Dzięki temu hodowca nie musi samodzielnie rozpoznawać osobników męskich i się ich pozbywać, a sama hodowla jest sprawniejsza i przyjemniejsza. Jest to niezwykle ważne, ponieważ to właśnie żeńskie rośliny zawierają najwięcej kannabinoidów, które wykorzystywane są w różnych przemysłach. Ich aromat jest także wyraźniejszy w porównaniu do męskich odmian. 

uprawa nasion marihuany feminizowanych

Dlaczego warto sięgnąć po feminizowane nasiona marihuany? 

Feminizowane nasiona marihuany to świetny wybór zarówno dla hodowców przemysłowych, jak i dla osób prywatnych. Mają różne odmiany i dostępne są w tym sklepie w wersjach outdoor i indoor. Co najważniejsze, te nasiona gwarantują plony wysokiej jakości, którymi każdy będzie mógł się cieszyć. Nie trzeba tracić czasu na wybieranie męskich osobników ani ich usuwać. Co więcej, większość odmian polega na cyklu świetlnym, dlatego ich uprawa nie należy do trudnych.