amnesia haze

Czym odznacza się Amnesia Haze?

Amnesia Haze już od lat jest jedną z najpopularniejszych odmian marihuany. W coffe shopach amsterdamskich ta odmiana jest chętnie wybierana przez klientów. Zioło owiane jest legendą, jaka daje niesamowite wrażenia. Jakie cechy ma AH? Jaka uprawa jest tutaj stosowana? O czym warto wiedzieć? Co daje ta roślina?

Uprawa outdoor i indoor

Jest to udoskonalona wersja odmiany Haze, która cechuje się łatwością w uprawie. Ponadto, nie traci cennych właściwości, co jest ważne dla hodowcy. Jeśli chodzi o mocno nasłonecznione regiony, AH doskonale sobie w nich poradzi. Klimaty umiarkowane wymagają z kolei uprawy indoor. Takie rozwiązanie jest cenione przez ogrodników z Australli i Hiszpanii, gdzie często jest bardzo ciepło. Odmiana zachwyci każdego komercyjnego plantatora, gdyż daje spore plony. Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiednich warunkach – sprawdzą się lampy 600W i growboxy o powierzchni 1,44 m2. 

Cechy Amnesia Haze

Istotny jest fakt, że Amnesia Haze źle radzi sobie z pasożytami i szarą pleśnią. Trzeba uważać, aby rośliny nie przelewać. Wymagana jest też poprawna cyrkulacja i ruch powietrza w growboxach. Istotną cechą jest długi okres kwitnienia, jaki wynosi ok. 12 tygodni. Amnesia Haze jest hybrydą z dosyć dużą przewagą Sativy. Jeśli chodzi o działanie zioła, upala ono od razu i daje spory zastrzyk energii. Początkujący użytkownicy niekiedy mają nawet psychodeliczne wizje. Ponadto, może pojawią cię efekt chwilowej utraty pamięci, co warto mieć na uwadze. Ta wymagająca Sativa cieszy się sporym uznaniem wśród wielu osób. Plusem jest łatwość uprawy w warunkach indoor lub outdoor. Nasiona tej rośliny są dostępne do kupienia na