zkittlez

Ceniona odmiana marihuany – Zkittlez

Growerzy chętnie sięgają po nasiona marihuany, które są łatwe w uprawie. Jedną z ciekawszych opcji jest Zkittlez – to owocowa roślina, która daje ciekawe efekty. Pamiętajmy o tym, że w Polsce taka uprawa jest zakazana. Nie możemy zakupić topów marihuany w sklepie i hodować tego w domu. Rośliny są feminizowane, a nasiona żeńskie. W krajach, gdzie jest to legalne, popularnością cieszy się Zkittlez. Czym cechuje się ta odmiana? Co warto o niej wiedzieć? Jakie cechy charakterystyczne są godne uwagi?

Odmiana marihuany Zkittlez

Nasiona tego typu są niezwykle cenione ze względu na ich moc. THC występuje na wysokim poziomie 21-25%. Najważniejszym atutem jest zatem dobra moc nasion, jednak wiele zależy od danej odmiany. Nie zapominajmy o owocowym bukiecie zapachowym i smakowym. Zkittlez jest niczym balsam dla ciała i duszy, a niezwykły smak na długo pozostaje w pamięci. Wszystkie odmiany dają wysoki plon. Są przeznaczone do hodowli outdoor lub indoor. Growerzy sięgają po sprawdzone marki, które oferują najwyższą jakość nasion marihuany (warto zajrzeć m.in. na NasionaMarihuany.pl). 

Jak dokonać wyboru?

Zkittlez to ceniona odmiana marihuany, która jest dosyć łatwa w uprawie. Które nasiona Zkittlez są cenione przez growerów? Przykładowo popularna jest Gorilla Zkittlez Auto. To hitowy produkt o przyjemnym  działaniu. Może dać relaks, motywację, poprawę nastroju i euforię. Odmiana powstałą poprzez skrzyżowanie Gorilla Glue, Zkittlez i BF Super Auto #1. Początkujący i doświadczeni growerzy chętnie dobierają tryb auto. Roślina w takiej sytuacji nie wymaga sterowania oświetleniem. Obfite plony dają wiele możliwości i satysfakcji. Wyższą zawartość THC posiada Watermelon Zkittlez Auto. Efekt jest bardzo podobny, a smak wskazuje na arbuzy i jagody. Zaletą jest czas kwitnienia, który wynosi około 70 dni. Automat powstał za pomocą skrzyżowania BF Super Auto #1 i Arbuz Zkittlez. Miłośnicy sativy uwielbiają nasiona Auto Lemon Zkittle. Cytrusowy aromat daje silny haj i pozostaje w umyśle na długi czas.